ONLİNE REZERVASYON
Online Rezervasyon
DETAYLI ARAMA
Otel Türü :
v
Bulunduğu İl :
v
Bulunduğu Yer
Kategori :
v
Konaklama Tipi :
v
Ara
 
FIRSATLAR
ALO BİLET
ÜYELİK
Üye Ol
Tur ve hizmetlerimizden haberdar olmak için lütfen üye olun.
PRAG,VIYANA
SEKER BAYRAMI
Başlangıç Tarihi
27 Agustos
 Bitiş Tarihi
4 Gece
Ulaşım Tipi
 Pansiyon Tipi
 
img/turlar_18_1.jpg

   Özel Havayolları ile 4 Gece

   27 Agustos  2011 Hareket

   Havalimanı Vergileri ve Seyahat Güvence Paketi Dahil

 

 

1. Gün  İstanbul – Prag - Viyana

Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Tatil.Com kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından özel Havayolları Özel seferi ile Prag’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından Prag’a varış, Varışın ardından Viyana`ya transfer. Viyana`ya varışı takiben panaromik sehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Grinzing Meyhaneleri Turu: 50 € kişi başı.

2. Gün  Viyana

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek yarım günlük Mayerling, Seegrotte Baden Şehri turuna ( Viyana Ormanları Turu ) (katılabilirler. Akşam içinde yine rehberiniz tarafından ekstra olarak Viyananın en ünlü konser salonlarında Klasik Müzik Konserine katılma imkânı. Geceleme otelimizde.

Viyana Ormanları Turu: 50 € kişi başı

Klasik Müzik Konseri Turu: 55 € kişi başı

3. Gün Viyana – Prag

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Prag`a hareket. Varışı takiben panoramik olarak yapılacak şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize transfer ve yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Yemekli Vlatava Tekne turuna katılma imkânı.Turumuz sırasında Rüya Kent Prag’ı bir de canlı müzik eşliğinde nehir manzarasıyla görme fırsatı bulacaksınız, yemeğimiz açık büfe şeklinde olacaktır. Geceleme otelinizde.

Vlatava tekne turu: 45 € kişi başı.

4. Gün Prag

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenen tam günlük öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılma imkânı.Rüya Kent Prag’a yaklaşık 2 saat mesafedeki bu eşsiz güzellikteki bölge Avrupa’nın en ünlü Termal bölgelerinin başında gelir, kentte sıcaklıkları 30 ile 70 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır, Atatürk’ün kaldığı evi de görebileceğiniz tur sırasında dileyen misafirlerimiz porselen alışverişi de yapabilirler. Tur sonrası otelimize geri dönüş. Geceleme otelinizde.

Tam gün öğle yemekli Karlovy turu : 60 € kişi başı

4. Gün Prag – İstanbul

Sabah alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Dresden Turuna katılma imkânı. Prag’a yaklaşık 2 saat mesafede eski Doğu Almanya`nın en önemli şehirlerinden biri olan ve bugünkü Almanya`nın en hızlı gelişen şehri Dresden`de tam günlük bir gezinti sizi bekliyor. Tur sonrasında havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Çek Havayolları özel seferi ile 19.15’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Dresden turu: 60 € kişi başı – yemeksiz

 

Otellerin Bilgileri

 

3 GECE 4 GÜN

 

2  ve 3 kişilik odada kişi başı

Tek kişilik oda

 

3–11 Yaş çocuk

0–2 Yaş çocuk

3*4*Hotel vb.

419 €

110 €

409 €

150 €

 

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ø  Özel Havayolları ile İstanbul-Prag-İstanbul parkurunda uçak bileti

Ø  Hotelde 4 gece oda kahvaltı konaklama,

Ø  Alan/Otel/Alan transferleri

Ø  Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli : 150 Euro(300TL)*

Ø Panoramik Prag ve Viyana Şehir Turu

ØTürkce rehberlik hizmeti

Ø  Zorunlu Seyahat Sigortası

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN  HİZMETLER

Ø  Vize ücreti ve servis bedeli :95

Ø  Yurt dışı çıkış harcı bedeli :15 Ytl

Ø  Seyahat Güvence Paketi:1-5 Gune kadar 20 Euro/6-8 gun arası 25Euro/8-14 gun arası 30Euro

Ø Müze ve ören yerleri girişleri

Ø Rehber ve şoför tipleri

Ø   Extra turlar ,Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 

VİZE

Ø Bu turda normal pasaporta vize gerekli yeşil pasaporta vize gerekli değildir. Vize başvurusu için tur başlangıç tarihi itibari ile en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.Turisina Turizm konsolosluk ile müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize alımı ve vize süresi konusunda garanti verememektedir.Her türlü soru ve önerileriniz için seyahat danışmanınıza başvurabilirsiniz.

Geri dön
 

 
Online : 1    Toplam : 468.032    
 

Yenişehir Mah. Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. Taksim Sitesi 36/A - KONYA
Tel : 0.332 233 9002       Fax : 0.332 233 9007
  e-mail